Již brzy obujeme lyžáky

Zdá se to jen malá chvíle, kdy jsme uklízeli plavky po letní dovolené a už se na nás chystá další krásný odpočinek a sportovní zážitek. Týden, nebo i více, na horách, které strávíme lyžováním. Je nejvyšší čas, abyste si zvolili místo, pro letošní pobyt. Kam se ale vypravit, když ceny ubytování, skipasů a ostatních služeb neúměrně narůstají? Skoro to vypadá, že letošní dovolenou budete muset strávit v tuzemsku. Určitě ne! Máme pro vás odpověď na vaše přání, prožít nádhernou dovolenou, za příznivou cenu. Odpověď je Slovinsko lyžování, lyžování Slovinsko si vás rychle získá pro své neopakovatelné kouzlo. Lyžování v Alpách se s našimi podmínkami rozhodně nedá srovnat. Kilometry upravených sjezdovek, kde se návštěvníci nemusí tlačit ve frontách na jednomístný vlek a ubytovací služby na vysoké úrovni. Přivítá vám vřelost a srdečnost místních lidí, nádherné okolí a užívat si budete především možnost výborného stravování za vlídnou cenu. Místní speciality rozhodně stojí za to ochutnat!

špičáky hor
 

Program přes den i na večer

Slovinsko je malou zemí, přesto má co nabídnout. Jejich horské hotely, o které je v lyžařské sezóně velký zájem, jsou velmi kvalitně vybaveny a svým hostům nabízejí i něco navíc. Obvykle už jsou doplněny o wellness centra, kde si můžete dopřát večerní relaxaci. Není příjemnější pocit, než z těsných lyžáků přejít do vyhřáté vířivky a nechat si proudy vody promasírovat celé tělo. Uvolňující masáž vám dodá energii do dalšího dne, kdy už se nebudete moci dočkat, až uslyšíte ten krásný zvuk a zacvaknete lyžařskou botu do vázání. Pak vykouzlíte na svahu první oblouk a další.

sněhové stopy
 

Neváhejte s rezervací

O zimní dovolenou ve Slovinsku je díky příznivým cenám velký zájem. Neváhejte se svou rezervací a vyberte si místo pro svůj pobyt co nejdříve. Pro děti je připravena spousta výhod a slev! Například děti až do šesti let lyžují zdarma!